انجمن انفورماتیک ایران انجمن انفورماتیک ایران انجمن انفورماتیک ایران
گزارش کامپیوتر شماره 238, ویژه خرداد و تیر ماه 97 منتشر شد. سه شنبه  ٠١/٠٨/١٣٩٧ ساعت ٠٩:٣٥

   
انجمن انفورماتیک ایران با همکاری سازمان مدیریت صنعتی برگزار می نماید:

سخنرانی علمی اردیبهشت‌‌ماه

راهکاری برای بهبود عملکرد کاربران ERP در سازمان‌ها

سخنران : آقای مهندس فیروز نوری‌پور
زمان: چهار‌شنبه 25/02/87 ساعت 16:30
مکان: خیابان ولیعصر ـ نبش جام‌جم - سازمان مدیریت صنعتی ـ آمفی‌تئاتر ساختمان آموزش
 
         
 
چکیده سخنرانی
Oracle®Tutor ابزاری نرم‌افزاری است که برای ایجاد، تغییر و یا نگهداری سهل و آسان مستندات فرآیندهای کسب و کار سازمان طراحی گردیده است. نرم‌افزار مذکور همچنین دربرگیرنده کلیه محتوی اطلاعاتی مرتبط با مدل‌های فرآیندی بهینه ERP، سیاست‌ها، روال‌های اجرائی، و سایر مدارک و مستندات ضروری سازمان است.
ساختار و محتوی اطلاعات در این نرم‌افزار در انطباق کامل با انتظارات و الزامات ممیزان ISO 9000 بوده و سازمان‌هایی که در حال استقرار یا استفاده از ERP بوده و در عین حال دارای گواهینامه‌های ایزو بوده و یا در حال آماده شدن برای دریافت گواهینامه هستند می‌توانند فعالیت‌های مرتبط با هر دو پروژه را هماهنگ و همراستا سازند.
در این سخنرانی امکانات مختلف این نرم‌افزار و نیز ابزار نرم‌افزاری Oracle UPK که در استمرار و یکپارچگی با کاربردهای Oracle®Tutor برای آموزش برخط (online) کاربران و تمرین کلیه گام‌های ضروری برای کار با سیستم نرم‌افزاری واقعی از طریق شبیه‌سازی است معرفی می‌گردد.

درباره سخنران
آقای مهندس فیروز نوری‌پور، مدیر پروژه‌ها و توسعه منابع دفتر نمایندگی تهران شرکت بین‌المللی مهندسی سیستم‌ها و اتوماسیون (ایریسا) و دارای مدرک (Oracle Certified Professional (OCP است. ایشان بیش‌از 10 سال سابقه مدیریت پروژه‌های نرم‌افزاری (عمدتاً اوراکل) داشته و تا کنون در استقرار سیستم‌های ERP برای چند شرکت بزرگ و متوسط به‌عنوان مشاور و ناظر فعالیت داشته است.