انجمن انفورماتیک ایران انجمن انفورماتیک ایران انجمن انفورماتیک ایران
گزارش کامپیوتر شماره 255 مرداد و شهریور 1400 منتشر شد. شنبه  ٢٤/٠٧/١٤٠٠ ساعت ٠٧:٢٦

   
٢٥/٠٧/١٣٨٦
سمینار تخصصی مهرماه 86  
         
 
دریافت اسلاید
موضوع سخنرانی : مروری بر تجربیات پیاده سازی سیستم‌های برنامه ریزی منابع سازمان (ERP) در ایران  
     
 
سخنرانی علمی مهرماه انجمن در قالب یک سمینار تخصصی با عنوان «مروری بر تجربیات پیاده‌سازی سیستم‌های برنامه‌ریزی منابع سازمان (ERP) در ایران» در تاریخ 25/7/1386 در محل سالن آمفی تئاتر سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران و در حضور عدّه زیادی از علاقه‌مندان برگزار شد.

سخنران این جلسه آقای مهندس سعید امامی، عضو هیأت مدیره انجمن مدیریت اجرایی ایران و عضو هیأت مدیره قبلی انجمن انفورماتیک ایران بود.

در این سمینار 2 ساعته ابتدا مروری اجمالی بر تجربیات قبلی سازمان‌های ایرانی در پیاده سازی سیستم‌های برنامه‌ریزی منابع سازمان (ERP) به‌عمل آمد و شرکت‌های نرم‌افزاری ایرانی و غیر ایرانی فعّال در زمینه این سیستم‌ها در ایران معرفی گردیدند. آنگاه آقای مهندس امامی به تفصیل در مورد ضرورت‌ها، دغدغه‌ها و پیش‌نیازهای سیستم‌های برنامه‌ریزی منابع سازمان، روش‌های انتخاب محصول و ضرورت هماهنگ شدن طرح‌های خدمات مدیریتی با پروژه‌های برنامه‌ریزی منابع سازمان سخن گفت.

در خاتمه این سمینار که با استقبال بسیار خوبی از سوی حاضران روبروگشت، بحث و گفتگو درباره برنامه‌ریزی و تداوم این‌گونه جلسات به‌عمل آمد.

انجمن انفورماتیک ایران بدین وسیله از آقای مهندس سعید امامی به‌خاطر قبول دعوت انجمن برای برگزاری این سمینار و از مدیریت محترم سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران به‌خاطر در اختیار گذاشتن محل برگزاری سمینار صمیمانه قدردانی می‌نماید.
 
     
         
  آرشیو گردهمایی ها