انجمن انفورماتیک ایران انجمن انفورماتیک ایران انجمن انفورماتیک ایران
گزارش کامپیوتر شماره 254 خرداد و تیر 1400 منتشر شد. چهارشنبه  ٠٦/٠٥/١٤٠٠ ساعت ١٦:٣٥

   
١٦/١١/١٣٨٧
جلسه گروه مدیریت پروژه بهمن‌ 87  
         
 
دریافت اسلاید
موضوع سخنرانی : چگونگی تاثیر مدیریت ارتباطات در موفقیت مدیران پروژه  
     
 
جلسه بهمن‌ماه گروه تخصصی مدیریت پروژه انجمن در تاریخ 16/11/87 در محل آمفی تئاتر سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران برگزار گردید.
سخنران این جلسه آقای مهندس ساسان نیکوکار، سرپرست این گروه تخصصی، و موضوع سخنرانی وی چگونگی تأثیر مدیریت ارتباطات در موفقیت مدیران پروژه بود.
آقای مهندس نیکوکار در ابتدای سخنان خود، مدیریت پروژه را به عنوان ترکیبی از هنر و علم مدیریت معرفی کرد و موفقیت هر پروژه‌ای را در گرو نحوه مدیریت ذینفعان آن پروژه دانست. وی افزود: یکی از حوزه‌های دانش که بیشترین تأثیر را در اجرای موفق/ناموفق یک پروژه دارد، مدیریت ارتباطات است که متأسفانه در بسیاری از جوامع به علت مسائل موجود در فرهنگ کاری مورد توجه کمتری قرار گرفته است و کشور ما نیز از این امر مستثنی نمی‌باشد. آقای مهندس نیکوکار سپس به تفصیل به معرفی عناصر و مهارت‌های اصلی ارتباطات در مدیریت پروژه پرداخت و نیز نحوه مدیریت ارتباطات صحیح برای موفقیت یک پروژه را با نگرش به فرهنگ کاری در ایران مورد بررسی قرار داد.
در خاتمه این سخنرانی که با استقبال زیادی از سوی حاضران روبرو شد به پرسش‌های به عمل آمده درباره موضوعات مورد بحث پاسخ داده شد.
انجمن انفورماتیک ایران بدین‌وسیله از آقای مهندس ساسان نیکوکار به خاطر برگزاری این سخنرانی و از مدیریت محترم سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران به‌خاطر در اختیار گذاشتن محل برگزاری سخنرانی صمیمانه قدردانی می‌نماید.
 
     
         
  آرشیو گردهمایی ها