انجمن انفورماتیک ایران انجمن انفورماتیک ایران انجمن انفورماتیک ایران
گزارش کامپیوتر شماره 255 مرداد و شهریور 1400 منتشر شد. شنبه  ٢٤/٠٧/١٤٠٠ ساعت ٠٧:٠٦

   
٢٩/٠٧/١٣٨٨
سخنرانی علمی مهرماه 88  
         
 
دریافت اسلاید
موضوع سخنرانی : کاربرد تبلیغات اینترنتی  
     
 
سخنرانی علمی مهرماه انجمن در تاریخ چهارشنبه 29/7/88 در محل آمفی‌تئاتر مرکز آموزش سازمان مدیریت صنعتی ایران در حضور عدّه زیادی از علاقه‌مندان برگزار شد. سخنران این جلسه آقای بهرام پورقدیری و موضوع سخنرانی، کاربرد تبلیغات اینترنتی بود.

آقای پورقدیری در ابتدای سخنان خود به حجم روزافزون تبلیغات برخط در کشورهای پیشرفته اشاره کرد و افزود: با وجودی که تبلیغات اینترنتی در ایران از پتانسیل بالایی برخوردار می‌باشد امّا هنوز شرکت‌ها به دلیل نبود اطلاعات و شناخت کافی از قدرت‌های این رسانه تبلیغاتی نوین، حضور کمرنگی بر روی اینترنت دارند. وی آنگاه به تفصیل به معرفی قابلیت‌های تبلیغات اینترنتی پرداخت و کاربرد تبلیغات اینترنتی در فروش، انواع تبلیغات اینترنتی، کاربرد تبلیغات اینترنتی در معرفی شرکت‌ها، نکات کاربردی در موفقیت تبلیغات اینترنتی و وضعیت تبلیغات اینترنتی در ایران را مورد بررسی قرار داد.

در پایان این سخنرانی که با استقبال گسترده‌ای از سوی حاضران روبرو شد، به پرسش‌های به عمل آمده درباره موضوعات مورد بحث پاسخ داده شد.

آقای بهرام پورقدیری، کارشناس ارشد اقتصاد از دانشگاه لندن و مدیرعامل شرکت تبلیغات اینترنتی نت‌بینا هستند که بدین‌وسیله از ایشان به خاطر قبول دعوت انجمن برای برگزاری این سخنرانی قدردانی می‌گردد
 
     
         
  آرشیو گردهمایی ها