انجمن انفورماتیک ایران انجمن انفورماتیک ایران انجمن انفورماتیک ایران
گزارش کامپیوتر شماره 255 مرداد و شهریور 1400 منتشر شد. شنبه  ٢٤/٠٧/١٤٠٠ ساعت ٠٦:١٨

   
٢٧/١١/١٣٨٨
جلسه گروه مدیریت پروژه بهمن ‌88  
         
 
موضوع سخنرانی : بررسی و معرفی SharePoint 2010 و Project Server 2010  
     
 
جلسه گروه تخصصی مدیریت پروژه‌های فناوری اطلاعات انجمن در تاریخ سه شنبه 27/11/88 در محل آمفی‌تئاتر سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران و در حضور عدّه زیادی از اعضای گروه برگزار شد.
در ابتدای جلسه، آقای مهندس ساسان نیکوکار سرپرست این گروه تخصصی، ضمن خوشامدگویی به‌ حاضران، برنامه‌های فعالیت گروه در آینده را به اطلاع حاضران رساند و آنگاه از آقای مهندس مجید اردفروشان برای ایراد سخنرانی دعوت به‌عمل آورد. موضوع سخنرانی آقای مهندس اردفروشان، بررسی و معرفی نرم‌افزار SharePoint مایکروسافت بود.
آقای مهندس اردفروشان در سخنان خود با ذکر این که نرم‌افزار شیرپوینت به‌عنوان یک درگاه سازمانی قدرتمند تمام نیازهای سازمان را برآورده می سازد و به کاربران این امکان را می‌دهد تا بدون نیاز به دانش بالا از کامپیوتر سیستم‌های مورد نیاز خود را با سهولت طراحی و در سازمان اجرایی نمایند، به تفصیل به معرفی امکانات مختلف این نرم‌افزار پرداخت.
سپس در یک استراحت 15 دقیقه‌ای از حاضران پذیرایی به عمل آمد و در ادامه، آقای مهندس اسماعیل غفّارنیا به معرفی کاربرد شیرپوینت در MS Project Server پرداخت. در خاتمه این سخنرانی‌ها که با استقبال خوبی از سوی حاضران روبرو شد به پرسش‌های به عمل آمده درباره موضوعات مطرح شده پاسخ داده شد.
لازم به‌ذکر است که آقای مهندس مجید اردفروشان از طرف شرکت مایکروسافت به عنوان کارشناس ارشد SharePoint در سال‌های 2009 و 2010 برگزیده شده و همچنین دارای مدرک MCTS برای SharePoint از مایکروسافت می باشد. همچنین آقای مهندس اسماعیل غفارنیا دارای تجربه در مدیریت پروژه‌های SharePoint و راه‌اندازی EMP در سازمان‌های مختلف می‌باشد.
انجمن انفورماتیک ایران بدین‌وسیله از آقایان اردفروشان و غفارنیا به‌خاطر قبول دعوت انجمن برای برگزاری این سمینار و نیز از مدیریت محترم سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران به‌خاطر در اختیار گذاشتن محل برگزاری صمیمانه قدردانی می کند.
 
     
         
  آرشیو گردهمایی ها