انجمن انفورماتیک ایران انجمن انفورماتیک ایران انجمن انفورماتیک ایران
گزارش کامپیوتر شماره 238, ویژه خرداد و تیر ماه 97 منتشر شد. چهارشنبه  ٢٣/٠٨/١٣٩٧ ساعت ١١:٥٩

   
٢٥/٠٣/١٣٩٠
برگزاری جلسه تخصصی مدیریت پروژه  
         
 

جلسه خرداد ماه گروه تخصصی مدیریت پروژه‌های فناوری اطلاعات انجمن در تاریخ چهارشنبه 25 خرداد 1390 در محل سالن آمفی‌تئاتر مرکز تحقیقات مخابرات ایران برگزار شد.

در ابتدای این جلسه آقای مهندس نیکوکار، سرپرست گروه تخصصی مدیریت پروژه انجمن، گزارش کوتاهی از فعالیت‌های جاری انجمن را به اطلاع حاضران رساند و سپس از آقای مهندس مصطفی لطفی برای ایراد سخنرانی دعوت به عمل آورد. موضوع سخنرانی آقای مهندس لطفی «مدیریت پروژه‌های تحقیقاتی» بود.

آقای مهندس لطفی در ابتدای سخنان خود به این نکته اشاره کرد که تنها با یک روش نمی‌توان در مدیریت پروژه به موفقیت رسید و پروژه‌های مختلف نیازهای مدیریتی متفاوتی دارند. وی سپس به معرفی پروژه‌های تحقیقاتی به‌عنوان یکی از انواع پرچالش پروژه‌ها پرداخت که دارای پیچیدگی بسیار بالایی هستند.

آقای مهندس لطفی سپس به تفصیل به بررسی نحوه مدیریت پروژه‌های تحقیقاتی و بررسی مشکلات و نکاتی که در هنگام اجرا باید به آن‌ها توجه داشت پرداخت و در خاتمه به سؤالات حاضران دربارۀ موضوعات مطرح‌شده پاسخ داد.

انجمن انفورماتیک ایران بدین‌وسیله از آقای مهندس مصطفی لطفی، PMP، MCTP و مدیر دفتر مدیریت پروژه رمیس به‌خاطر قبول دعوت انجمن برای برگزاری این سخنرانی و از مدیریت محترم مرکز تحقیقات مخابرات به‌خاطر در اختیار گذاشتن محل برگزاری صمیمانه قدردانی می‌کند.

 
     
 
منبع :   انجمن انفورماتیک ایران
 
         
  فهرست اخبار بازگشت